Sbor dobrovolných hasičů obce Dobrá

Požár lesního porostu / Událost č. 7

V neděli 18:42 / 21. 4. 2020 byla jednotka povolána k požáru lesního porostu do obce Vojkovice. Jednotka vyjela s CAS 24 Renault Midlum. Podle informace od oznamovatele se jednalo o požár o velikosti 20×100 metrů.  První dopravní vedení založila jednotka HZSMSK Nošovice. Naše jednotka požár objela a založila druhé dopravní vedení, které následně sloužilo pro útočné proudy dalším jednotkám. Naše jednotka hasila útočným proudem D. Po uhašení požáru zůstala naše jednotka společně s jednotkou SDH Nošovice na místě jako dozor místa požářiště.
Zásahu se zúčastnily jednotky HZSMSK Nošovice, HZSMSK Frýdek-Místek, JSDH Dobrá, JSDH Nošovice, JSDH Vojkovice, JSDH Horní Domaslavice, JSDH Dolní Domaslavice, JSDH Dobratice, JSDH Frýdek-Místek, JSDH Hnojník, JSDH Vyšní Lhoty a JSDH Lučina

Z výjezdové jednotky se zúčastnili: Mikoláš K., Bürger R., Mikoláš P., Gavenda D., Carbol P., Kaňok T.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat